تعزيه خواني هنر نمايشي كميجان komijantazie   

  عشق زينب بيماري نيست جز فوق جنون.........هركه گويد يا حسين بر او سرايت ميكند..........اي كه بيماري چرا نزد طبيبان ميروي.......خرده نان سفره زينب كفايت ميكند.........كربلا باشد سفارت خانه حق بر زمين......اين سفارتخانه را زينب صدارت ميكند.........بيرق خون خواه شاه كربلا اين مطلب است......اهل عالم گوش باشيد اين سپاه زينب است

  تماس با من

  آرشيو

  ابزار و امکانات

 

لوگوي وبلاگ شما


:حضور و غياب

  سايت هاي مرتبط با كميجان

لينك اول

history of komijanتاريخ كميجان

اخبار كميجان

فرهنگ و آداب و رسوم كميجان

نامداران كميجان

قصه هاي كميجان

تعزیه خوانان زرقان

شهداي كميجان

عراقي شاعر نامدار

ايل هاي برچلو و بزچلو

history of komijanتاريخ كميجان

اخبار كميجان

ماجراهاي پدربزرگ

نامداران كميجان

درباره نويسنده

طنزهاي داداشعلي كلواني

تغذيه مصنوعي باستاني كميجان

  صاحبخونه

 

 

  شهيد احمد حدادي

 

با سلام باتشکر از ايجاد اين گونه وبلاگ ها تقاضا دارم که نام برادر شهيد مرا نيز به نام بسيجی شهيد احمد حدادی فرزند محمد علی حدادی را نيز به اين ليست بيافزاييد. ضمنناً از خانواده بزرگ رحيمی پور ها نيز نامی برده شود و در مورد اين خانواده وخانواده حدادی ها بيشتر بنويسيد.

ضمن تشكر از اين عزيز كه پيام فوق را برايم گذاشته خدا را گواه ميگيرم كه نام آن عزيزان در دفتر خداوندی با خون حك شده است و اسمشان در آن ليست پايدار است .

در مورد خاندان رحيمی پور هم تا آنجا كه اطلاع داشتم در اين ورق پاره ها آورده ام . و خوشحال ميشوم كه مطالبی از خانواده های حدادی به دستم برسد و درج كنم اگرچه ديروز در خدمت دو تن از بزرگواران حدادی بودم كه اولی نادعلی از دوستان قديم و برادرش كه مديركل آموزش و پرورش منطقه ۱۵ است و به ميهن خدمت ميكنند .

Mohammad Komijani

هر چه ميخواهد دل تنگت بگو