شهيدان زنده اند الله اکبر

 

به خون غلتيده اند الله اکبر

يادي از شهداي كميجان <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

تمامي جوانان كميجان آموختة مكتب شهيدپرورحسيني و تعزيه هاي تعزيه خوانان امام حسين عليه السلام بوده اند و از كودكي با فرهنگ شهادت آشنا بوده اند .

در زمان انقلاب و جنگ جوانان زيادي از كميجان به شهادت رسيدند ، جبهه اي به وسعت مرزهاي غربي و جنوبي كشور از كناره هاي درياچة اروميه تا خليج فارس ، گشوده شده بود و جوانان مبارز و مؤمن در سراسر آن جبهه گسترده حضوريافته و تا آخرين قطره خون خود از خاك ميهن دفاع كردند .

من در همينجا براي همه آنان و از جمله شهيدان و جاويدالاثران بزرگوار : اكبر بهادري يوسف شاهوردي ، محمد تجلي ، رحيم حجازي ، احمد كميجاني ، رضا بهادري ، عباس بهادري ، شهيد الفي ، طيب اسدي نيا ، علي كميجاني ، ابوالقاسم اميني ، شهيد عربي ، حسين محمدي ، محمد آقا فخارنيا ، منصور مرادي ، ابوالقاسم اميني ، اسماعيل كوخائي ، حميدرضا كميجاني ، طاهر اسدي نيا ، قربانعلي كميجاني ، رضا نوروزي ، عابس نوروزي و ساير شهيدان كميجان و ايران و پدران و مادرانشان اداي احترام كرده و از خداوند متعال ، براي همة آنان و شهدايي كه بدليل ضعف حافظه قادر بياد آوردن نام مباركشان نشده ام ، ضمن پوزش از والدين محترم و ارواح مطهرشان  ، طلب مغفرت و آمرزش مينمايم .

در كنار اين ايثار و فداكاري جوانان از جان گذشته و شهادت طلب ،  كه در جبهه هاي جنگ در بزم آتش و خون به دفاع از ميهن پرداخته بودند ، متأسفانه در شهرها هم عده اي انسان از خدا بي خبر و بيدين با فعاليتهاي سوء اقتصادي از قبيل احتكار و گرانفروشي و اختلاس اموال بيت المال و خون مردم شريف و نجيب ايران را به شيشه ميكردند و مثل زالويي با مكيدن خون مردم روزبروز فربه تر مي شدند و هنوز هم ميشوند .

اين افراد چون خون اقشار مختلف مردم را مكيده اند ، نسبت به انواع خطرات و تغيير و تحولات حساس شده و موج سواران قهاري گشته اند .

اين خونخواران از خدا بيخبر ، خيلي زودتر از ديگران با شاخك هاي خود ، حوادث نامطلوب و طوفانها و خطرات احتمالي را از قبل حس نموده و پوسته محافظ لازم را براي خود و منافع خودشان تنيده و آن را از هر خطر و خسارتي بدور داشته و مجدداً بر موج بعدي حوادث سوار ميشوند و روز بروز چاقتر مي شوند .

اينان محتكرين اند كه به هيچكسي رحم نميكنند و انواع مايحتاج مردم را احتكار ميكنند .

اينان از يزيد و يزيديان هم بدترند .

علي لعنته الله علي القوم الظالمين .

خدا ازشون نگذره

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
ابوالقاسم حدادی

با سلام باتشکر از ایجاد این گونه وبلاگ ها تقاضا دارم که نام برادر شهید مرا نیز به نام بسیجی شهید احمد حدادی فرزند محمد علی حدادی را نیز به این لیست بیافزایید. ضمنناً از خانواده بزرگ رحیمی پور ها نیز نامی برده شود و در مورد این خانواده وخانواده حدادی ها بیشتر بنویسید.